Najlepszej jakości: rolety Rzymskie Kraków, Bielsko, Wieliczka, Tychy. Umów się na pomiar i zobacz jakie to proste!

ROLETY RZYMSKIE

Rolety Rzymskie Kraków, Bielsko, Wieliczka, Tychy – w naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości rolety. Zadzwoń i umów się na pomiar.

Roleta Rzymska Klasyczna

 

 Roleta Rzymska  to bardzo elegancka i wytworna osłona okienna która nadaje wnętrzu wykwintny i strojny charakter. Doskonale nadaje się do salonu, kuchni czy też biura

Wykonywane przez nas rolety są szyte z pośród prawie 1500 specjalnie wyselekcjonowanych i specjalnie do tego celu przeznaczonych materiałów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały o różnej transparentności, gramaturze, strukturze oraz oczywiście w setkach kolorów. Wybór konkretnego materiału dokonywany jest na pomiarze. Rolety wykonywane są na  wymiar co czyni je dokładnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Zobacz najpopularniejsze modele rolet rzymskich:

Rolety Rzymskie Kraków, Bielsko, Wieliczka, Tychy

 

W katalogu online znajdziesz podstawowe informacje dotyczące  oferowanych przez nas rolet rzymskich. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładkach tematycznych dotyczących zarówno systemów roletowych jak i możliwych dodatków.

   Pamiętaj że są to jedynie propozycje, w zestawieniach materiałów i dodatków ogranicza nas jedynie wyobraźnia…. 

   Jeśli szukasz inspiracji to przejrzyj naszą galerię zdjęć z realizacji. Pamiętaj że na umówionym pomiarze nasz pracownik może Ci pomóc w wyborze odpowiedniego materiału albo zrobić to za Ciebie.

Lampasy to pionowe lub poziome paski materiału które są elementem dodatkowym rolety. Mają różne umiejscowienie i przybierają różne formy, te najbardziej popularne przedstawiamy w poniższym zestawieniu. Kolor lampasa zazwyczaj jest kontrastujący z podstawowym kolorem materiału użytym w rolecie. Może on nawiązywać do elementów wyposażenia pomieszczenia, dodatków, ścian itd… Pamiętaj że ogranicza nas tylko wyobraźnia!

 

 

Taśmy również są dodatkowym elementem ozdobnym rolety. Maja one różne wzory, są haftowane bądź drukowane mogą też mieć motywy orientalne, ludowe czy też inne. Wzór taśmy możesz wybrać z oferowanego przez nas wzornika bądź z bardzo szerokiej oferty dostępnej w zewnętrznych sieciach sprzedaży.

W naszej ofercie

Przez wiele lat doskonaliliśmy swój fach tak by wykonywane przez nas rolety rzymskie były najlepszej jakości. Dokładamy wszelkich starań by efekt końcowy zachwycał naszych klientów i był zgodny z tym czego oczekiwali. Nasza ciężka praca przynosi efekty gdyż możemy się pochwalić niemalże 100% klientów którzy polecają nasze produkty i usługi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również rolety weneckie, rolety angielskie, rolety rzymskie bez przeszyć i marszczone.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

Więcej informacji

Zamawiaj bezpośrednio u

Roleta Rzymska Lamówki

Rolety Rzymskie Kraków, Bielsko, Wieliczka, Tychy

  Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości oraz profesjonalnej, kompleksowej obsłudze to dobrze trafiłeś! 

   Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań by realizacja Twojego zamówienia przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze a efekt końcowy był wyjątkowy i przechodził Twoje oczekiwania.

Zadzwoń: 
502 112 555
502 112 555
Close Menu