Najlepszej jakości: rolety Rzymskie Kraków, zamówisz również rolety rzymskie w Bielsku, Wieliczce, Opolu oraz Katowicach

ROLETY RZYMSKIE

  Roleta Rzymska  to bardzo elegancka i wytworna osłona okienna która nadaje wnętrzu wykwintny i strojny charakter. Doskonale nadaje się do salonu, kuchni czy też biura

Wykonywane przez nas rolety są szyte z pośród prawie 1500 specjalnie wyselekcjonowanych i specjalnie do tego celu przeznaczonych materiałów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały o różnej transparentności, gramaturze, strukturze oraz oczywiście w setkach kolorów. Wybór konkretnego materiału dokonywany jest na pomiarze. Rolety wykonywane są na  wymiar co czyni je dokładnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Co nas wyróżnia?

Przez wiele lat doskonaliliśmy swój fach tak by wykonywane przez nas rolety rzymskie były najlepszej jakości. Dokładamy wszelkich starań by efekt końcowy zachwycał naszych klientów i był zgodny z tym czego oczekiwali. Nasza ciężka praca przynosi efekty gdyż możemy się pochwalić niemalże 100% klientów którzy polecają nasze produkty i usługi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również rolety weneckie, rolety angielskie, rolety rzymskie bez przeszyć i marszczone.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

Więcej informacji

Rolety Rzymskie Kraków | Rolety Rzymskie Bielsko

  Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości oraz profesjonalnej, kompleksowej obsłudze to dobrze trafiłeś! 

   Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań by realizacja Twojego zamówienia przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze a efekt końcowy był wyjątkowy i przechodził Twoje oczekiwania.

Zadzwoń: 
502 112 555
502 112 555
Rolety Rzymskie Kraków
Close Menu