Zamawiaj najlepszej jakości Pergole Tarasowe w Krakowie, Bielsku, Katowicach, Częstochowie, Opolu oraz Wrocławiu

Pergole Tarasowe

Pergole Tarasowe Kraków

Pergola Tarasowa to niezwykle wygodna, funkcjonalna oraz nowoczesna osłona dzięki której wypoczynek na tarasie zyskuje nową formę.

Nowoczesny design, funkcjonalność, odporność na czynniki atmosferyczne – to wszystko czyni pergolę idealną osłoną, dzięki której taras stanie się Twoim ulubionym miejscem wypoczynku. 

W naszej ofercie znajdziesz kilka systemów pergoli tarasowych z zadaszeniem lamelowym, które umożliwia płynną regulację nasłonecznienia oraz pergole z zadaszeniem z tkaniny. Wszystko to możesz mieć w najlepszej jakości oraz przystępnej cenie.

5 Lat Gwarancji
Aluminiowa Konstrukcja

Pergola Lamelowa to Pergola Tarasowa Krakównowoczesna osłona tarasu która nie tylko daje cień i chroni przed deszczem ale również doskonale wygląda. Sprawia że bryła budynku nabiera nowoczesnego i bardzo stylowego charakteru. 

Pergola Lamelowa występuje w wersji wolnostojącej oraz oczywiście przyściennej. Wykonywana jest w całości z aluminium malowanego proszkowo na kolory z oferty lub jeden z kolorów z palety RAL. Dach wykonywany jest z ruchomych lameli dzięki którym możesz płynnie sterować dopływem światła na taras lub szczelnie go zamknąć. Ukryty system odprowadzania wody pozwala na korzystanie z tarasu podczas deszczowych dni.

Maksymalne wymiary – 460×660 cm

Pergola z 5 letnim okresem gwarancji.

Pergola Solo to osłona oparta na solidnej Pergola Tarasowa Bielskoaluminiowej konstrukcji która daje poczucie bezpieczeństwa, nawet w bardzo wietrzne dni.  Zadaszenie pergoli to tkanina oparta na belkach prowadzących dzięki którym możesz go otwierać i zamykać. Podczas zamykania tkanina składa się w fale (podobnie jak w rolecie rzymskiej) tworząc tym samym niezwykle estetyczną i elegancką osłonę Twojego tarasu. 

Pergola wyposażona jest w daszek który chroni zwinięty materiał przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz blokadę bocznego spływu wody.

Maksymalne wymiary – 900×700 cm

Pergola z 5 letnim okresem gwarancji.

Pergole Patio Prestiż  to kilka systemów które Pergola Tarasowa Bielskoumożliwiają różne kombinacje zarówno mocowania jak i zwijania poszycia. 

Konstrukcja wykonywana jest z wytrzymałego aluminium malowanego proszkowo na jeden z kolorów z kolekcji lub dowolnego, z palety RAL. Zadaszenie wykonywane jest z tkaniny odpornej na działanie czynników atmosferycznych (ok.100 materiałów) składającej się podobnie jak roleta rzymska w piękne i majestatyczne fale. 

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pergole Patio Prestiż możemy zamontować w wersji wolnostojącej, przyściennej, podwieszanej pod istniejącą już konstrukcją oraz ze zwijanym na boki dachem

Maksymalne rozmiary – 700×700 cm.

Pergola z 5 letnim okresem gwarancji.

Pergola Levita jest osłoną która łączy w sobie zalety markizy oraz Pergola Tarasowa Krakówfunkcjonalność i wytrzymałość pergoli. Wyróżnia ją brak pionowych podpór charakterystycznych dla wszystkich pergoli. Zawieszona nad tarasem daje możliwość zacienienia oraz zdecydowanie urozmaica i uatrakcyjnia wizualnie taras. 

Pergola wykonywana jest z wytrzymałego aluminium malowanego proszkowo. Poszycie markizy to wysokiej jakości tkanina, odporna na czynniki atmosferyczne którą wybieracie Państwo z naszej bogatej oferty. Zwijana tkanina składa się w fale (podobnie jak roleta rzymska) tworząc tym samym niezwykle eleganckie wykończenie nie tylko pergoli ale również tarasu. 

Pergola jest również standardowo wyposażona w daszek który chroni zwinięty materiał oraz rynnę frontową która odprowadza wodę.

Maksymalne wymiary –  800×600 cm

Pergola z 5 letnim okresem gwarancji

Pergole Kraków

Pergole Bielsko

Oferowane przez nas pergole tarasowe wykonywane są z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo na jeden z wybranych kolorów. Do produkcji pergoli wykorzystywane są tylko wysokiej jakości komponenty co czyni ją osłoną odporną na czynniki atmosferyczne takie jak woda, promienie słoneczne, mróz oraz wiatr. 

Pergola Tarasowa również doskonale wkomponowuje się w bryłę budynku nadając mu nowoczesnego i praktycznego charakteru. 

Korzystaj z tarasu gdy

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

Więcej informacji
Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu