Markizy Kraków, Wieliczka, Krzeszowice, Wadowice

Markizy Tarasowe

Markiza w kasecie

   Markiza Tarasowa to świetny pomysł na osłonięcie tarasu, balkonu lub części ogrodu przed słońcem lub drobnym deszczem. Osłona ta nie wymaga filarów podtrzymujących i stabilizujących. Tak więc zwinięta zdaje się być niewidoczna, rozwinięta wnosi nową jakość wypoczynku.  

   Markizy z naszej oferty wykonywane są z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo oraz akrylowego materiału z włoskiej kolekcji Para.

502112555

 

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów możemy stwierdzić że nasze markizy są całkowicie odporne na czynniki atmosferyczne takie jak: promieniowanie słoneczne, deszcz, śnieg, ciepło czy też mróz. Tak więc Państwa markiza będzie tak samo służyć i wyglądać zaraz po montażu jak i po 10 latach użytkowania. 

   Tkaniny z włoskiej kolekcji Para to najwyższa jakość poszyć do markiz. W naszej ofercie znaleźć można  blisko 80 kolorów i wzorów które pozwolą na dopasowanie produktu do Państwa potrzeb i gustu. Są one wodoodporne, zabezpieczone przed działaniami grzybów i pleśni. 

Markizy Kraków, Wieliczka, Krzeszowice, Wadowice

 

   Oferowane przez nas markizy wykonywane są na dokładny wymiar a najwyższa jakość montażu utrwala tylko poczucie dobrej inwestycji. Dzięki szerokiej ofercie markiz w kasetach, pół-kasetach oraz bez kasety, sterowanych przy pomocy pilota, przełącznika lub ręcznie trafiamy w gust i potrzeby każdego klienta.

    Pomiar na który możecie się Państwo umówić umożliwia spokojne wybranie materiału który zostanie użyty do produkcji Państwa markizy oraz skorzystanie z fachowej wiedzy naszego pracownika który dopasuje produkt do Państwa potrzeb. 

Co nas wyróżnia?

UMÓW SIĘ NA POMIAR I WYCENĘ

502112555

Close Menu