Must Have 2019 - Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie od dłuższego już czasu są produktem doskonale sprzedającym się na Polskim rynku. Swoją popularność zyskały głównie eleganckim charakterem oraz prostotą. Po zawieszeniu nad oknem w jakiś też sposób delikatnie nawiązują do dobrze nam znanych firanek czy też zasłon, będąc jednocześnie od nich zdecydowanie nowocześniejsze.

Dodatkową zaletą rolet rzymskich jest również to że pasują niemalże do każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się w kuchni, salonie, biurze czy też jadalni. Są wygodne w użytkowaniu, i co bardzo istotne, bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. W większości przypadków możemy wyprać materiał w pralce.

Rolety Rzymskie szyte są na wymiar z kilkuset materiałów które wybieramy dopasowując

je do elementów pomieszczenia. Wyróżniamy kategorie materiałów transparentnych oraz zasłonowych. Oznacza to że roletą rzymską śmiało możemy zastąpić zarówno firankę jak i zasłonę. Popularne na rynku są również rolety Rzymskie Duo które wyposażone są w dwa typy materiałów, firankowy oraz zasłonowy.

Znakomitym elementem dodatkowym w który możemy ubrać nasze rolety są lampasy. Lampasy to obszycia, ramki lub pasy, wykonywane są na ogół z materiału który kontrastuje z podstawowym kolorem rolety. Dzięki zastosowaniu lampasów rolety stają się odrobinę ciekawsze i zdecydowanie bardziej wyróżniają się na tle ściany.

Roleta Rzymska jest produktem którego popularność będzie stale rosnąć. Wybierając taką formę osłonięcia okien nie narażamy się na to że za kilka lat będziemy zwyczajnie niemodni;-) Jest osłoną którą na pewno możemy się chwalić i eksponować w salonie, gdyż jest najprościej to ujmując ładna…

 

Copyright [2019] [Powered by Getspace]