Wybierz najlepszy dla siebie rodzaj rolet

Zastanawiasz się nad tym jaki rodzaj rolet będzie najodpowiedniejszy dla Ciebie? Rolety są idealne, ponieważ dają eklektyczną mieszankę opcji. Mnóstwo ludzi uwielbia dekorować swoje okna różnego rodzaju roletami, aby uzyskać funkcjonalność i wygodę. Rolety są również wszechstronne, atrakcyjne i wytrzymałe. 

Dlaczego rolety?

Dlaczego nasze rolety są najlepsze w Krakowie?

Rolety są niezwykle popularne z wielu powodów. Najlepsze w roletach jest to, że idealnie sprawdzają się w każdej formie wystroju wnętrz.  Rolety służą do blokowania, rozpraszania oraz sterowania dopływem światła dochodzącego z zewnątrz, w szczególności w słoneczne dni jednocześnie zapewniając możliwość większej prywatności. Znajdziesz różnego rodzaju systemy rolet, tysiące materiałów, kolorów, tekstur itd. to wszystko sprawia że możesz je dopasować do każdego rodzaju wnętrz.

Rolety są idealną osłoną w praktycznie każdym typie okien, ale również i drzwi. 

Pamiętaj że...

Wybór odpowiednich rolet może zdecydowanie pomóc Ci odmienić wnętrze pomieszczenia. Zanim jednak otrzymasz idealną roletę będziesz musiał podjąć wiele decyzji dotyczących koloru, kosztu, przydatności, projektu, funkcjonalności, materiału oraz montażu. 

Znalezienie najbardziej satysfakcjonującego rozwiązania może być skomplikowanym i zniechęcającym procesem. 

Pamiętaj że w naszej firmie nie musisz się niczym przejmować. Podczas pomiaru dobierzemy idealne rozwiązania właśnie dla Ciebie. 

 

rolety dzień noc Kraków

Styl

Plisy Bielsko

Plisy Kraków

Zastanów się nad tym jaki efekt chcesz uzyskać montując rolety. Do wyboru masz wiele systemów które mogą sprawić że Twoje pomieszczenie będzie wyglądać przeróżnie. Każdy rodzaj osłon okiennych stworzy zupełnie inny efekt.

Przeglądnij zdjęcia produktów i wybierz kilka systemów które najbardziej przypadają Ci do gustu.

Materiały

Panek Track Kraków

W ofercie znajdziesz tysiące materiałów takich jak standardowe, zaciemniające, transparentne, trudnopalne, wzorzyste, gładkie o przeróżnych strukturach i w setkach kolorów.

Ważne by materiał który wybierzesz do swojej rolety pasował kolorystycznie do Twojego gustu i wystroju mieszkania. Tutaj też musisz się zastanowić jaki chciałbyś uzyskać efekt zaciemnienia.

panel track Kraków

Montaż

Plisy Kraków

Montaż rolet w Krakowie

Zastanów się również nad preferowanym sposobem montażu rolet. Wybierając naszą ofertę oczywiście nie musisz się martwić samym procesem instalacji, ale przed pomiarem możesz zastanowić się nad miejscem montażu. 

Rolety możemy zmontować bezpośrednio na skrzydle okiennym w sposób inwazyjny lub bezinwazyjny, na ścianie lub suficie.

 

Jakie są zalety montażu rolet?

Rolety zapewniają wygodę, elastyczność i wiele więcej. Większość ludzi chwyta rolety i zostawia zasłony. Rolety okienne zyskują coraz większą popularność, ponieważ pasują zarówno do tradycyjnego, jak i nowoczesnego wystroju domu.

Korzystaj z pomocy fachowców...

Korzystając z usługi pomiaru masz pewność że przyjedzie do Ciebie doświadczona osoba która doradzi Ci w wszelkiego rodzaju wyborach. Masz tym samym pewność że rolety zostaną dokładnie dopasowane do charakteru pomieszczenia, Twojego gustu i potrzeb. Bardzo ważne jest również to że wszystkie wzorniki materiałów przejrzysz i dopasujesz w domowym zaciszu.

Dodaj komentarz