Markizy Bielsko, Cieszyn, Oświęcim, Chrzanów

Zadaszenia Tarasu Kraków. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne systemy osłon tarasowych które wykonywane są z najwyższą starannością.

   W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepszej jakości osłony tarasowe i ogrodowe takie jak markizy, wiaty i pergole. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów do produkcji gwarantujemy również wieloletnią bezawaryjną pracę każdego produktu który znajduje się w naszej ofercie.

   Zapewniamy pomiar na którym w domowym zaciszu obejrzysz wszelkie próbniki i wzorniki a nasz pracownik dobierze wszystkie elementy w taki sposób by produkt spełniał Państwa oczekiwania. Zwieńczeniem zamówienia jest profesjonalny i sprawny montaż wykonywany przez jedną z naszych doświadczonych ekip.

MARKIZY TARASOWE

   Markizy służą do osłaniania balkonów, tarasów oraz większych powierzchni ogrodu przed słońcem oraz drobnym deszczem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo markizy zarówno w kasecie jak i pół-kasecie oraz oczywiście całkowicie jej pozbawione. Poszycie markiz stanowi akrylowe płótno (ok. 40 wzorów) z włoskiej kolekcji Para. Materiały te są wodoodporne, nie przepuszczają promieni UV i są w pełni odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

   Metalowe elementy markizy wykonane są z wysokiej jakości aluminium które zapewnia bardzo długą żywotność produktu. Osłonę możemy sterować za pomocą pilota, przełącznika lub ręcznie.

   Jeśli szukacie Państwo produktu wysokiej jakości i przystępnej cenie to dobrze trafiliście.

   Udzielamy 7 lat gwarancji!

Markizy Bielsko, Cieszyn, Żywiec, Oświęcim, Chrzanów

PERGOLE TARASOWE

  Pergola to aluminiowa konstrukcja montowana na stałe na tarasie lub w ogrodzie. Jej ogromną zaletą jest odporność na wszelki czynniki atmosferyczne, w tym wiatr i większy deszcz. Pergola doskonale sprawdza się więc w miejscach szczególnie narażonych na silne podmuchy wiatru lub u klientów którzy lubią korzystać z tarasu/ogrodu również podczas niepogody. 

   W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa rodzaje pergoli, różniące się w szczególności poszyciem górnym. W jednej poszycie stanowi akrylowa tkanina która podczas składania tworzy podobnie ja w przypadku rolety rzymskiej piękne i majestatyczne fale. Druga z kolei ma dach wykonany z aluminiowych lameli. W przypadku tej osłony, podobnie jak w żaluzji, płynnie obracamy lamelami sterując tym samym dopływem światła w miejsce wypoczynku. 

WIATY TARASOWE

Wiaty Tarasowe to doskonałe i budżetowe rozwiązanie dla osób ceniących sobie solidne konstrukcje które na stałe zagoszczą na tarasie. Dzięki zastosowaniu wiaty tarasowej będziesz mógł/ła korzystać z tarasu niezależnie od pogody.

Wiaty Tarasowe które znajdziesz w naszej ofercie to produkty dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wykonywane są z aluminium malowanego proszkowo oraz zadaszenia ze szkła lub poliwęglanu. Solidność konstrukcji, nowoczesny wygląd oraz praktyczność sprawiają że wiaty tarasowe są produktem który zyskał uznanie ogromnej rzeszy klientów.

Close Menu