W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepszej jakości osłony tarasowe i ogrodowe takie jak markizy, wiaty i pergole. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów do produkcji gwarantujemy również wieloletnią bezawaryjną pracę każdego produktu który znajduje się w naszej ofercie.

   Zapewniamy pomiar na którym w domowym zaciszu obejrzysz wszelkie próbniki i wzorniki a nasz pracownik dobierze wszystkie elementy w taki sposób by produkt spełniał Państwa oczekiwania. Zwieńczeniem zamówienia jest profesjonalny i sprawny montaż wykonywany przez jedną z naszych doświadczonych ekip.

MARKIZY TARASOWE

   Markizy służą do osłaniania balkonów, tarasów oraz większych powierzchni ogrodu przed słońcem oraz drobnym deszczem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo markizy zarówno w kasecie jak i pół-kasecie oraz oczywiście całkowicie jej pozbawione. Poszycie markiz stanowi akrylowe płótno (ok. 40 wzorów) z włoskiej kolekcji Para. Materiały te są wodoodporne, nie przepuszczają promieni UV i są w pełni odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

   Metalowe elementy markizy wykonane są z wysokiej jakości aluminium które zapewnia bardzo długą żywotność produktu. Osłonę możemy sterować za pomocą pilota, przełącznika lub ręcznie.

   Jeśli szukacie Państwo produktu wysokiej jakości i przystępnej cenie to dobrze trafiliście.

   Udzielamy 7 lat gwarancji!

PERGOLE TARASOWE

  Pergola to aluminiowa konstrukcja montowana na stałe na tarasie lub w ogrodzie. Jej ogromną zaletą jest odporność na wszelki czynniki atmosferyczne, w tym wiatr i większy deszcz. Pergola doskonale sprawdza się więc w miejscach szczególnie narażonych na silne podmuchy wiatru lub u klientów którzy lubią korzystać z tarasu/ogrodu również podczas niepogody. 

   W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa rodzaje pergoli, różniące się w szczególności poszyciem górnym. W jednej poszycie stanowi akrylowa tkanina która podczas składania tworzy podobnie ja w przypadku rolety rzymskiej piękne i majestatyczne fale. Druga z kolei ma dach wykonany z aluminiowych lameli. W przypadku tej osłony, podobnie jak w żaluzji, płynnie obracamy lamelami sterując tym samym dopływem światła w miejsce wypoczynku. 

WIATY TARASOWE

Wiaty Tarasowe to doskonałe i budżetowe rozwiązanie dla osób ceniących sobie solidne konstrukcje które na stałe zagoszczą na tarasie. Dzięki zastosowaniu wiaty tarasowej będziesz mógł/ła korzystać z tarasu niezależnie od pogody.

Wiaty Tarasowe które znajdziesz w naszej ofercie to produkty dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wykonywane są z aluminium malowanego proszkowo oraz zadaszenia ze szkła lub poliwęglanu. Solidność konstrukcji, nowoczesny wygląd oraz praktyczność sprawiają że wiaty tarasowe są produktem który zyskał uznanie ogromnej rzeszy klientów.

UMÓW SIĘ NA POMIAR