ZABUDOWY TARASÓW/BALKONÓW

Doskonałym wykończeniem zadaszenia tarasu lub balkonu jest jego zabudowa. W zależności od konkretnego sposobu w jaki zostanie zabudowany można uzyskać przeróżne efekty. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą poszczególnych sposobów zabudowy i odwiedzenia stron produktów ze szczegółowymi opisami. 

Screen Rool w systemie ZIP

Roleta Screen Rool w systemie Zip wykorzystywana jest do zabudowy bocznych ścian pergoli, wiat oraz balkonów.

Będzie to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących osłonić się przed wiatrem, ciepłem, słońcem oraz w pewnej mierze przed wzrokiem osób niepożądanych zachowując przy tym cyrkulację powietrza.

Screen Roll Zip

Aluminiowe Panele

Popularnym systemem do zabudowy częściowej lub całkowitej ścian pergoli lub wiaty tarasowej są aluminiowe panele.

Dzięki zabudowie aluminiowymi panelami zyskujesz: prywatność, osłonę przed wiatrem, słońcem oraz  deszczem, stałą zabudowę bez możliwości odsłonięcia.

Ruchome Deseczki

System ruchomych deseczek jest dobrym rozwiązaniem na osłonięcie ścian/ściany pergoli, wiaty lub balkonu.

Ruchome deseczki to kompromis pomiędzy stałą a ruchomą zabudową, umożliwia również płynną regulacją nasłonecznienia, cyrkulacji powietrza oraz przezierności. Drewniane lamele kolorystycznie możemy dopasować do dowolnej części tarasu/domu.

LOGO Moscone

Zabudowa z poliwęglanu

Boczna zabudowa Twojej pergoli lub wiaty tarasowej może również zostać wykonana z poliwęglanu. Jeśli chcesz na stałe zagrodzić ścianę lub jej część w estetyczny i ekonomiczny sposób będzie to rozwiązanie godne polecenia.

Dzięki zastosowaniu aluminiowych profili w kolorze zadaszenia konstrukcja ściany jest solidna i odporna na warunki atmosferyczne.

Zabudowa boczna pergoli tarasowej z poliwęglanu