You are currently viewing Styl Nowoczesny

Styl Nowoczesny

Rolety Rzymskie Styl Nowoczesny

W dzisiejszym zabieganym świecie dom staje się miejscem gdzie chętnie wracamy by zresetować swoje baterie i nabrać energii do dalszej pracy. 

Styl nowoczesny to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Brakuje tu zbędnych przedmiotów które mogłyby rozpraszać naszą uwagę po ciężko spędzonym dniu w pracy. Możemy tu spotkać otwarte przestrzenie powiększające wnętrza, bez wyraźnych podziałów, za to ze strefami do spania, jedzenie, gotowania itd.

Styl Nowoczesny to również raczej chłodne wnętrza w których królują jasne kolory, szarość oraz elementy drewniane. Wszystko urządzone w taki sposób by nie rozpraszało zbytnio naszej uwagi.

Wygoda, prostota oraz funkcjonalność...


Nie każdy będzie się dobrze czuł we wnętrzu urządzonym w nowoczesnym stylu. Ale za to osoby które lubią otwarte przestrzenie, odrobinę luksusu, mają nowoczesne poglądy oraz rzuciły się w miejski tryb życia na pewno znajdą tu swoją ostoję. 

A jakie dodatki możesz zastosować by nie zakłócić mającego nas ogarnąć spokoju? Otóż doskonale wkomponują się w otaczającą Cię przestrzeń elementy chromowane, nowoczesne rzeźby, sztuka oraz np. duże wazony.

Styl Nowoczesny Zasłony Kraków

Osłony okienne w Stylu Nowoczesnym

Roleta Rzymska w Nowoczesnym Stylu

Rolety rzymskie w nowoczesnym stylu - szukaj nas w Krakowie

No właśnie… Przecież zawsze najbardziej nas interesuje to w jaki sposób możesz pięknie skomponować swoje okna…

Okna w stylu nowoczesnym zazwyczaj są duże i przestronne, dlatego bardzo ważne jest to czym i w jaki sposób je zasłonimy. Pamiętaj że w stylu nowoczesnym chodzi o prostotę połączoną z nowoczesnością i luksusem. 


Rolety Rzymskie to nowoczesne osłony okienne

Osłona okienna która jednocześnie jest nowoczesna, schludna, praktyczna oraz luksusowa to oczywiście zyskująca coraz większą popularność roleta rzymska. Dzięki niej możesz osłonić okno w idealnie pasujący do tego stylu sposób, tworząc tym samym efekt doskonałego wykończenia pomieszczenia. 

Tradycyjne zasłony w stylu nowoczesnym również nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Długie, lejące się zasłony, delikatnie opadające na podłogę również spełnią swoje zadanie w sposób nienajgorszy. 

Zasłony w Nowoczesnym Stylu Kraków

Pamiętaj że jeśli chodzi o wybór odpowiedniej osłony okiennej, konkretnego koloru lub materiału zawsze możesz zwrócić się do nas o poradę.

Dodaj komentarz