ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje Drewniane Kraków, Bielsko, Wieliczka, Oświęcim, Tychy, Rybnik

    Żaluzja Drewniana to ponadczasowa osłona okienna która dzięki naturalnym surowcom z jakich została wykonana pasuje niemalże do każdego wnętrza i stylu. Szczególnie przypadła do gustu sympatykom stylu skandynawskiego oraz industrialnego gdyż idealnie komponuje się wówczas z charakterem pomieszczenia. 

   Żaluzja drewniana poza swoim ponadczasowym wyglądem wnosi również do życia codziennego wiele wygody. Dzięki obracanym lamelom możesz płynnie sterować dopływem światła do pomieszczenia a co za tym idzie zrezygnować z innych form osłon okiennych, takich jak firanka czy zasłona. 

Zamawiaj bezpośrednio u

Żaluzje Drewniane Kraków, Bielsko, Wieliczka, Oświęcim, Tychy, Rybnik

   

   W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo żaluzje drewniane oraz żaluzje bambusowe wykonywane z najwyższej jakości drewna egzotycznego. Dzięki zastosowaniu w produkcji wysokiej jakości surowców Państwa żaluzje będą trwałe i bezawaryjne przez wiele lat. Nasz wzornik to kilkanaście kolorów dostępnych zarówno do żaluzji o szerokości 25 mm jak i 50 mm.

   W zależności od potrzeb klienta żaluzje drewniane oraz bambusowe można zamontować na wiele sposobów. Montaż na skrzydło okienne polega na zawieszeniu ich w sposób bezinwazyjny, natomiast na ścianie lub suficie są zawieszane na specjalnie do tego celu przeznaczonych uchwytach. 

Żaluzje drewniane

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Możesz dopasować kolor swojej żaluzji do wnętrza nie wychodząc z domu. Nasz pracownik odpowie na każde pytanie i dopasuje produkt do Twoich potrzeb.
Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu