Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/premium-addons-for-elementor/includes/assets-manager.php on line 382

Warning: PHP Startup: failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/premium-addons-for-elementor/includes/assets-manager.php on line 379
Plisy Kraków | Bielsko | Wieliczka - 800 materiałów do wybrou

Plisy Kraków - Bielsko - Cieszyn - Wieliczka - Oświęcim - Tychy

PLISY

Plisy Kraków - Tutaj znajdziesz najlepszą ofertę

Plisa to stosunkowo młoda osłona okienna, która dzięki swojej nowoczesnej budowie, minimalistycznym charakterze oraz bardzo praktycznym zastosowaniu podbiła serca niezliczonej ilości naszych klientów oraz projektantów wnętrz z którymi współpracujemy. 

Plisę wyróżnia z pośród innych osłon okiennych przede wszystkim fakt że możemy nią zasłonić dowolny fragment okna czy to od dołu czy też może od góry… 

A co wyróżnia naszą ofertę z pośród oferty naszych kolegów z branży? W naszej ofercie znajdziesz prawie 800 materiałów o różnej transparentności, wzorach, kolorach, tkaniny odbijające promienie słoneczne oraz powodujące całkowite zaciemnienie. Są to wysokiej jakości materiały sprowadzane od naszych partnerów z Europy Zachodniej. Dzięki temu że trafiłeś na stronę producenta osłon okiennych możesz liczyć na przystępną cenę, najlepszą jakość oraz fachową obsługę począwszy od pomiaru po sam montaż.

Zadzwoń

Plisy Bielsko - Umów się na pomiar

Pamiętaj że wybierając plisę decydujesz się na nowoczesne rozwiązanie które pozwoli Ci na pełne otwarcie okna oraz zasłonięcie jego dowolnego fragmentu a po jakimś czasie wyczyszczenia jej na mokro.

Pamiętaj również o tym że nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego materiału, systemu oraz odpowiedzą Ci na każde pytanie które zadasz.

Nasza firma to specjaliści w dziedzinie osłon okiennych. Powierzając nam swoje okna możesz mieć pewność dobrze wykonanej pracy!

Co nas wyróżnia?

Close Menu