Plisy Kraków - Bielsko - Cieszyn - Wieliczka - Oświęcim - Tychy

PLISY

Plisy Kraków - Tutaj znajdziesz najlepszą ofertę

Plisa to stosunkowo młoda osłona okienna, która dzięki swojej nowoczesnej budowie, minimalistycznym charakterze oraz bardzo praktycznym zastosowaniu podbiła serca niezliczonej ilości naszych klientów oraz projektantów wnętrz z którymi współpracujemy. 

Plisę wyróżnia z pośród innych osłon okiennych przede wszystkim fakt że możemy nią zasłonić dowolny fragment okna czy to od dołu czy też może od góry… 

A co wyróżnia naszą ofertę z pośród oferty naszych kolegów z branży? W naszej ofercie znajdziesz prawie 800 materiałów o różnej transparentności, wzorach, kolorach, tkaniny odbijające promienie słoneczne oraz powodujące całkowite zaciemnienie. Są to wysokiej jakości materiały sprowadzane od naszych partnerów z Europy Zachodniej. Dzięki temu że trafiłeś na stronę producenta osłon okiennych możesz liczyć na przystępną cenę, najlepszą jakość oraz fachową obsługę począwszy od pomiaru po sam montaż.

Najlepszy wybór 
TKANIN

Ceny 
PRODUCENTA

Plisy Bielsko - Umów się na pomiar

Pamiętaj że wybierając plisę decydujesz się na nowoczesne rozwiązanie które pozwoli Ci na pełne otwarcie okna oraz zasłonięcie jego dowolnego fragmentu a po jakimś czasie wyczyszczenia jej na mokro.

Pamiętaj również o tym że nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego materiału, systemu oraz odpowiedzą Ci na każde pytanie które zadasz.

Nasza firma to specjaliści w dziedzinie osłon okiennych. Powierzając nam swoje okna możesz mieć pewność dobrze wykonanej pracy!

Co nas wyróżnia?

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

Więcej informacji
Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu