ROLETY ZEWNĘTRZNE

   Rolety zewnętrzne montujemy głównie z myślą o izolacji termicznej domu oraz zabezpieczeniu przed włamaniem. Opuszczony pancerz rolety wyposażony w specjalne blokady skutecznie chroni dom oraz niżej położone mieszkania przed włamaniem oraz wandalizmem. 

   Rolety zewnętrzne wykazują doskonałe właściwości termoizolacyjne, opuszczony pancerz rolety doskonale chroni pomieszczenie przed promieniami słonecznymi i tym samym przed nadmiernym nagrzewaniem się. W okresie grzewczym zmniejsza natomiast nakłady finansowe kierowane na ogrzewanie. Roleta zewnętrzna to również bariera akustyczna, doskonale tłumi dźwięki i hałasy dochodzące z zewnątrz i na zewnątrz. 

ROLETA ZEWNĘTRZNA ADAPTACYJNA

Roletę zewnętrzną w systemie adaptacyjnym możemy zamontować w budynkach już Roleta Zewnętrzna Natynkowaukończonych lub tam gdzie nie ma możliwości schowania kasety pod elewacją budynku. Jest to najpopularniejsza wersja rolety zewnętrznej działanie której już pewnie nie raz mieliście Państwo okazję oglądać. W wersji podstawowej kaseta rolety występuje w formie kwadratu ze ściętym jednym rogiem. W ofercie posiadamy również rolety zewnętrzne ze skrzynką pół-okrągłą. Rozmiary skrzynki uzależnione są od wysokości oraz rodzaju zastosowanego pancerza rolety i wynoszą od 12 do 21 cm.

 

 

 

ROLETA ZEWNĘTRZNA PODTYNKOWA

Roleta zewnętrzna umożliwiająca częściowe przykrycie Roleta Zewnętrzna Podtynkowaelewacją budynku to doskonałe rozwiązanie w nowo powstających inwestycjach. Dzięki specjalnej kasecie rolety możliwe jest naklejenie na nią styropianu a docelowo pokrycie elewacją zewnętrzną budynku. Również możliwość częściowego zakrycia prowadnic sprawia że w momencie gdy pancerz rolety jest całkowicie podniesiony jest ona niemalże niezauważalna.
 
 

Strona w budowie

Strona w budowie

Strona w budowie

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

Więcej informacji
Close Menu