Rolety Bielsko, Żywiec, Cieszyn, Oświęcim, Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Kęty

ROLETY | ŻALUZJE | PLISY

    W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości rolety, żaluzje oraz plisy dostępne w kilkudziesięciu systemach oraz bogatej palecie kolorystycznej. Ponieważ do produkcji używamy wysokiej jakości materiałów, możemy zapewnić Państwa o jakości jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej. W związku z tym iż ceny obniżyliśmy do absolutnego minimum oferta naszych produktów jest niezwykle popularna nie tylko na rynku lokalnym ale również krajowym i zagranicznym.

   Każdy z oferowanych przez nas produktów wykonywany jest na dokładny wymiar, z wybranym przez Państwa materiałem. Zapewniamy pomiar na którym w domowym zaciszu obejrzycie Państwo wszystkie próbniki materiałów  a nasz pracownik pomoże we wszystkich wyborach tak by efekt był zgodny z waszymi oczekiwaniami. 

   Zobacz naszą ofertę poszczególnych produktów i ciesz się najwyższą jakością w najniższej cenie

ROLETY RZYMSKIE

 

Roleta Rzymska z pewnością jest produktem szczególnym w naszej ofercie. Bezsprzecznie włożyliśmy w doskonalenie jej mnóstwo serca co zaowocowało wyrobem którym chwalimy się na wielu rynkach.

   Do rolet rzymskich dostępnych jest 1500 materiałów o różnej gramaturze, strukturze, transparentności oraz oczywiście w setkach kolorów. Kilka systemów rolet, wiele sposobów upięcia materiałów, lampasy i inne dodatki oraz fakt że w tworzeniu swojej wymarzonej rolety ogranicza Cię jedynie wyobraźnia, sprawia że trafiamy w gust i potrzeby każdego klienta.

   Jeśli szukasz eleganckiej i praktycznej osłony okiennej to jest to wyrób właśnie dla Ciebie.

PLISY

 

Plisa to nowoczesna osłona okienna z charakterystycznie zaprasowanym materiałem. Plisa jest jedyną osłoną okienną dostępną na rynku którą jednocześnie możemy sterować zarówno od dołu jak i góry skrzydła okiennego. Tak naprawdę dzięki plisie możemy zasłonić dowolny fragment okna co czyni ją produktem oryginalnym i wyjątkowym. 

   Plisa występuje w wielu wariantach, w tym do okien dachowych, trójkątnych, okręgów i pół-okręgów. Wykonujemy je z wysokiej jakości materiałów, w tym ekranowanych, zaciemniających transparentnych i innych, dostępnych w wielu kolorach

ŻALUZJE DREWNIANE

 

   W czasie gdy ekologia i naturalny charakter wystroju wnętrz są bardzo popularne, żaluzje drewniane również cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Ponadczasowy charakter tych osłon, ich elegancki design oraz klimat jaki wnoszą do pomieszczenia, sprawiają że będą one wyglądały w każdym wnętrzu.

   W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo żaluzje drewniane o szerokości piórek 25 mm oraz 50 mm występujących w wielu kolorach. Dzięki obrotowym lamelom żaluzji możesz płynnie sterować dopływem światła do pomieszczenia co jest dodatkowym atutem.  Żaluzje drewniane można zamontować do ściany, sufitu, lub w sposób bezinwazyjny na skrzydło okienne.

UMÓW SIĘ NA POMIAR