DOPASUJEMY ROLETY DO TWOJEGO GUSTU I POTRZEB!

ROLETY RZYMSKIE TRZEBINIA

SZYJEMY NA WYMIAR

Rolety Rzymskie Oświęcim to osłony okienne które łączą zalety tradycyjnych firanek/zasłon z nowoczesnością i funkcjonalnością współczesnej osłony okiennej. Dzięki nim pomieszczenie nabiera przytulnego i ciepłego charakteru a w takim o wiele przyjemnie spędza się czas. 

Rolety Rzymskie szyjemy na dokładny, dopasowany do Twoich potrzeb wymiar. Dzięki temu „leżą” idealnie i cieszą oko perfekcją wykonania. 

UMÓW SIĘ NA POMIAR

BOGATA OFERTA MATERIAŁOWA

Nasze wzorniki mieszczą w sobie kilkaset materiałów o różnej gramaturze, strukturze, transparentności oraz oczywiście niezliczonej ilości kolorów. Oprócz materiałów syntetycznych które standardowo stosowane są w osłonach okiennych znajdziesz tu również tkaniny naturalne takie jak len lub bawełna.

Bogata oferta materiałowa oraz dokładne dopasowanie rolet pod względem wymiarów sprawiają że Twoje rolety będą idealnie pasowały do okna oraz pomieszczenia w którym się znajdują.

ROLETY RZYMSKIE TRZEBINIA - DLACZEGO WARTO?

Zamawiając rolety rzymskie w naszej firmie masz pewność że trafiłeś na doświadczoną firmę która obsłużyła już tysiące klientów. Twoje zamówienie będzie dokładnie takie jak zdecydowałeś/łaś podczas pomiaru, będzie starannie wykonane a montaż będzie czysty i profesjonalnie wykonany. 

UMÓW SIĘ NA POMIAR

ROLETY RZYMSKIE TRZEBINIA - UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas spotkania z naszym pracownikiem Twoje okna zostaną dokładnie zmierzone, zostaną również zaproponowane rozwiązanie które najlepiej się u Ciebie sprawdzą. Możesz również liczyć na fachową pomoc w wyborze materiału, koloru itd. 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE PRODUKTY: