Plisy Kraków - Bielsko - Cieszyn - Wieliczka - Oświęcim - Tychy

PLISY

Plisy Kraków - Tutaj znajdziesz najlepszą ofertę

Plisa to stosunkowo młoda osłona okienna, która dzięki swojej nowoczesnej budowie, minimalistycznym charakterze oraz bardzo praktycznym zastosowaniu podbiła serca niezliczonej ilości naszych klientów oraz projektantów wnętrz z którymi współpracujemy. 

Plisę wyróżnia z pośród innych osłon okiennych przede wszystkim fakt że możemy nią zasłonić dowolny fragment okna czy to od dołu czy też może od góry… 

A co wyróżnia naszą ofertę z pośród oferty naszych kolegów z branży? W naszej ofercie znajdziesz prawie 800 materiałów o różnej transparentności, wzorach, kolorach, tkaniny odbijające promienie słoneczne oraz powodujące całkowite zaciemnienie. Są to wysokiej jakości materiały sprowadzane od naszych partnerów z Europy Zachodniej. Dzięki temu że trafiłeś na stronę producenta osłon okiennych możesz liczyć na przystępną cenę, najlepszą jakość oraz fachową obsługę począwszy od pomiaru po sam montaż.

Najlepszy wybór 
TKANIN

Plisa, jak przystało na wszechstronną osłonę okienną występuje w wielu wariantach. Dzięki temu możemy dopasować ją niemalże do każdego rodzaju okna.

MODEL AB22 / Plisy KrakówPAJĄCZEK

To zdecydowanie najczęściej stosowany rodzaj plisy który z pewnością mieliście okazje gdzieś już podejrzeć. W tym systemie plisa jest całkowicie ruchoma, dzięki temu możesz się zasłaniać zarówno od dołu jak i góry okna. Jest to niesamowicie praktyczna cecha plisy dzięki której zyskała tak wielką popularność w naszym kraju. 

 

 

PLISA DO OKIEN DACHOWYCH

Plisy Dachowe KrakówDrugim bardzo popularnym i praktycznym systemem jest plisa do okien dachowych. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego opisu tutaj również plisa jest całkowicie ruchomą osłoną, dzięki której możesz zasłonić dowolny fragment okna. Dodatkowo została wyposażona w boczne prowadnice dzięki którym okno jest szczelnie zasłonięte a materiał stale przytrzymywany jest przy płaszczyźnie okna. 

 

 

 

 

MODEL AB26, AB27Plisy Bielsko

W tych modelach możesz zastosować dwa materiały np. inny na dzień a inny na noc. Dzięki temu przy pomocy tej minimalistycznej i nowoczesnej osłony okiennej możesz mieć zapewniony komfort w każdym momencie. 

 

 

 

MODELE DO OKIEN NIETYPOWYCH

plisy KrakówPlisy możemy również dopasować do okien nietypowych takich jak trapezy, zaokrąglenia, ścięte rogi itp. Bardzo często jest to jedyna osłona okienna dzięki której możliwe jest przysłonięcie okna o niecodziennym i nietypowym kształcie.

MONTAŻ INWAZYJNY

Domyślnym i najpopularniejszym sposobem montażu plisy jest przykręcenie jej niewielkimi wkrętami do listwy przy-szybowej. Stosując to rozwiązanie masz pewność trwałości i stabilności mocowania. W tym przypadku plisa umiejscowiona jest pomiędzy listwami przy-szybowymi, dzięki czemu praktycznie nie odstaje od płaszczyzny okna. Jest to kolejna bardzo praktyczna cecha plisy gdyż możemy wówczas w pełni otworzyć skrzydło okna bez obawy o to że uszkodzimy boczną szpaletę ściany. 

MONTAŻ BEZINWAZYJNY

Jeśli bardzo zależy Ci na bezinwazyjnym montażu osłon to również masz taką możliwość. Wówczas stosowane są specjalnie wyprofilowane zaczepy obejmujące felc okna. Pamiętaj jednak że decydując się na ten sposób montażu plisa będzie działać na listwach przy-szybowych a nie jak w przypadku inwazyjnego sposobu pomiędzy listwami. Będzie wówczas odstawać od płaszczyzny okna i tym samym możliwość pełnego otwarcia skrzydła okiennego może nie być możliwe. 

Możliwość czyszczenia na mokro to kolejny atut plisy trudny do przeoczenia. Materiały których używamy do produkcji są doskonale zaimpregnowane przez co zabrudzenia nie wnikają do materiału i są łatwiejsze do usunięcia.  

Po jakimś czasie jednak nasza plisa będzie wymagała odświeżenia. Co wtedy? Plisa jako jedna z nielicznych osłon okiennych dostępnych na rynku daje się czyścić na mokro. Możesz ją w łatwy sposób zdjąć z okna i wyczyścić w wannie lub pod prysznicem. Pamiętaj jednak że po wyczyszczeniu i odsączeniu musi pozostać w pozycji złożonej przez określony czas. Szczegółową instrukcję jak wyczyścić poszczególny rodzaj osłon okiennych znajdziesz na naszym blogu. 

 

W naszej ofercie znajdziesz ponad 800 różnego rodzaju materiałów. Są to tkaniny zaprasowane w charakterystyczny dla plisy sposób o różnej transparentności, kolorach,  wzorach, materiały odbijające promienie słoneczne oraz pozwalające na całkowite zaciemnienie. 

Już niebawem będziesz w tym miejscu mógł podejrzeć nasz wzornik! Pamiętaj jednak że ekran monitora to nie to samo co prawdziwy wzornik który trzymasz w rękach. Umów się na pomiar i zyskaj najlepszą jakość w przystępnej cenie!

Ceny 
PRODUCENTA

Plisy Bielsko - Umów się na pomiar

Pamiętaj że wybierając plisę decydujesz się na nowoczesne rozwiązanie które pozwoli Ci na pełne otwarcie okna oraz zasłonięcie jego dowolnego fragmentu a po jakimś czasie wyczyszczenia jej na mokro.

Pamiętaj również o tym że nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego materiału, systemu oraz odpowiedzą Ci na każde pytanie które zadasz.

Nasza firma to specjaliści w dziedzinie osłon okiennych. Powierzając nam swoje okna możesz mieć pewność dobrze wykonanej pracy!

Możliwość zasłaniania

Co nas wyróżnia?

W naszej ofercie znajdziesz aż 800 różnego rodzaju materiałów. Są w śród nich tkaniny zróżnicowane pod względem transparentności, odbijające światło, we wzory oraz gładkie, tkaniny podgumowane i wiele, wiele innych. Dzięki tak bogatej ofercie możemy z łatwością dopasować kolor plis do Twoich potrzeb i gustu. Wysoka jakość sprawia że plisy możesz czyścić na mokro. 

 

Wykonywane przez nas plisy prócz wysokiej jakości materiałów składają się również z aluminiowych elementów. Aluminiowe rynienki w których znajdują się mechanizmy tej nowoczesnej osłony są o wiele trwalsze i sztywniejsze od tych wykonanych z plastiku. Elementy aluminiowe są malowane proszkowo lub okleinowane na kolor drewnopodobny tak by idealnie skomponowały się z Twoim oknem.

Nie musisz się martwić że nie poradzisz sobie z odpowiednim doborem materiału lub systemu. Podczas pomiaru idealnie dopasujemy osłony do Twoich okien, potrzeb oraz gustu. Zostaniesz kompleksowo obsłużony począwszy od pomiaru aż po montaż.

Wybierając nasze produkty masz pewność wyboru najlepszej jakości i przystępnej ceny. Tworzymy osłony które zachwycają wyglądem i bezawaryjnie działają przez długie lata. Potwierdzeniem tych słów jest 4 letni okres gwarancji. 

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

Więcej informacji
Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu