Plisy Kraków - Bielsko - Cieszyn - Wieliczka - Oświęcim - Tychy

PLISY

Plisa to osłona okienna która dzięki swojej nowoczesnej budowie, minimalistycznym charakterze oraz bardzo praktycznym zastosowaniu podbiła serca niezliczonej ilości naszych klientów oraz projektantów wnętrz z którymi współpracujemy.

Plisę wyróżnia z pośród innych osłon okiennych przede wszystkim fakt że możemy nią zasłonić dowolny fragment okna, czy to od góry czy od dołu.

A co wyróżnia naszą ofertę z pośród ofert naszych kolegów z branży? W naszych katalogach znajdziesz prawie 800 materiałów o różnej transparentności, wzorach, kolorach, tkaniny odbijające ciepło oraz całkowicie zaciemniające. Są to wysokiej jakości materiały sprowadzane od naszych partnerów z Europy Zachodniej. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz również liczyć na najwyższą jakość produktu i obsługi, mile zaskoczy Cię również cena.

Plisy Kraków to najlepsza jakość w najniższej cenie!

Pamiętaj że wybierając plisę decydujesz się na nowoczesne rozwiązanie które pozwoli Ci na pełne otwarcie okna oraz zasłonięcie jego dowolnego fragmentu a po jakimś czasie wyczyszczenia jej na mokro.

Pamiętaj również o tym że nasi pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego materiału, systemu oraz odpowiedzą Ci na każde pytanie które zadasz.

Nasza firma to specjaliści w dziedzinie osłon okiennych. Powierzając nam swoje okna możesz mieć pewność dobrze wykonanej pracy!

Co nas wyróżnia?

UMÓW SIĘ NA POMIAR