PERGOLE TARASOWE OŚWIĘCIM

LOGO Moscone
Pergola Tarasowa Kraków

WIATA TARASOWA

Wiata Tarasowa jest doskonałym rozwiązanie dla osób chcących w efektowny sposób zadaszyć swój taras. Dzięki masywnej aluminiowej konstrukcji mamy pewność że przez cały okres użytkowania pozostanie niezmiennie atrakcyjna wizualnie, nie pojawi się na niej rdza lub inne defekty. 

Pokrycie dachu z poliwęglanu o grubości 16mm z filtrem UV sprawia że jest odporny na czynniki atmosferyczne. Wybierając odpowiedni kolor poliwęglanu możesz przyciemnić powierzchnie pod zadaszeniem lub wręcz przeciwnie – rozjaśnić ją

Wiata Tarasowa
Aluminiowa Pergola
pergola z pliwęglanem

PERGOLA LAMELOWA

Pergola Lamelowa jest zadaszeniem wykonanym w całości z aluminium. Aluminiowa konstrukcja z ukrytym systemem odprowadzania wody oraz dach wykonany z lameli którymi możemy płynnie obracać sterując tym samym dopływem światła pod zadaszenie sprawia że jest to osłona wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. 

Pergole wykonujemy w wersji przyściennej jak i wolnostojącej, sterowane ręcznie lub przy pomocy pilota.

Pergola Lamelowa
Pergola Lamelowa
Aluminiowa Pergola Lamelowa

MARKIZA TARASOWA

Markiza tarasowa to minimalistyczne zadaszenie które po rozwinięciu doskonale zabezpiecza nas przed słońcem oraz drobnym deszczem a po zwinięciu zdaje się być niewidoczna. Markizy wykonujemy z aluminium w wersji w pełnej kasecie oraz pół-kasecie, poszycie markizy to teflonowe materiały z Włoskiej kolekcji Para (ok.80 do wyboru) odporne na działanie promieni słonecznych, grzybów i pleśni. Obsługa zadaszenia możliwa jest dzięki pilotowi lub ręcznie. 

Markiza Tarasowa Kraków
Markiza Tarasowac Moscone
Markiza w pół-kasecie Moscone

PERGOLE TARASOWE OŚWIĘCIM - UMÓW SIĘ NA PROFESJONALNY POMIAR

Spotkanie z naszym pracownikiem to czas gdy Twój taras zostanie dokładnie zmierzony, będziesz mógł również zobaczyć i wziąć do ręki każdy z elementów zadaszenia. Podczas spotkania wytłumaczymy Ci na czym polega różnica pomiędzy poszczególnymi zadaszeniami  oraz spersonalizujemy go tak by jak najlepiej spełniało Twoje potrzeby. Pamiętaj że w naszej firmie masz pewność kompleksowej obsługi począwszy od pomiaru aż po montaż. Tak więc pomożemy Ci we wszelkiego wyborach i dylematach.

PERGOLE TARASOWE OŚWIĘCIM | CO NAS WYRÓŻNIA?

PERGOLE TARASOWE OŚWIĘCIM | UMÓW SIĘ NA POMIAR

UMÓW SIĘ NA POMIAR