PROFESJONALNA OBSŁUGA POCZĄWSZY OD POMIARU AŻ PO MONTAŻ

MARKIZY TARASOWE GLIWICE

Markiza w pełnej kasecie

Markizy Tarasowe które znajdziesz w naszej ofercie są personalizowane odnośnie wymiarów, tkaniny, formy sterowania oraz sposobu montażu do potrzeb i oczekiwań klienta.

Nasze markizy wykonujemy z aluminium malowanego proszkowo na kolory z oferty.

Poszycie markizy to tkaniny z Włoskiej kolekcji Para (ok. 80 do wyboru). Materiały te są akrylowe, odporne na działanie grzybów i pleśni, są z filtrem UV oraz są barwione w masie, przez co przez cały okres użytkowania zachowują swoje właściwości oraz estetyczny wygląd.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

Markiza w pół-kasecie

MARKIZA W PÓŁ-KASECIE

System markizy w pół-kasecie jest osłoną tarasową która została częściowo obudowana kasetą. Oznacza to że zwinięta markiza chowa się do kasety która chroni materiał przed czynnikami atmosferycznymi oraz zapewnia ładny i estetyczny wygląd całej markizy. 

Markiza w pełnej kasecie

MARKIZA W PEŁNEJ KASECIE

Markiza w pełnej kasecie to osłona która zamyka się szczelnie, skutecznie chroni tym samym materiał przed czynnikami atmosferycznymi. Markiza w pełnej kasecie cechuje się również bardzo estetycznym wyglądem oraz podwyższoną odpornością na porywy wiatru. 

MARKIZY TARASOWE GLIWICE - ZAMAWIAJ LOKALNIE

Markiza w pół-kasecie

MARKIZY TARASOWE GLIWICE - UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas spotkania z naszym pracownikiem Twój taras zostanie dokładnie zmierzony. Przedstawimy Ci różne rozwiązania zadaszenia tarasu, sposobu obsługi, montażu itp. Dzięki temu będziesz miał/a pełny obraz produktu który zamawiasz i który będzie Ci służył przez długie lata użytkowania

MARKIZY TARASOWE GLIWICE - DLACZEGO WARTO?

Zamawiając osłony tarasowe w naszej firmie masz pewność że trafiłeś na doświadczoną firmę która obsłuży Cię profesjonalnie począwszy od pomiaru aż po montaż. Każdy z naszych produktów jest spersonalizowany, to Ty wybierasz jego kolor, materiał, wymiary itd. Dzięki temu „szyjemy” zadaszenia dokładnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: