PODARUJ SOBIE ODROBINĘ LUKSUSU W PRZYSTĘPNEJ CENIE

PERGOLE TARASOWE ANDRYCHÓW

WYKONYWANE NA WYMIAR, SPERSONALIZOWANE ZAMÓWIENIA

WIATA TARASOWA

Wiata Tarasowa jest doskonałym rozwiązanie dla osób chcących w efektowny sposób zadaszyć swój taras. Dzięki masywnej aluminiowej konstrukcji mamy pewność że przez cały okres użytkowania pozostanie niezmiennie atrakcyjna wizualnie, nie pojawi się na niej rdza lub inne defekty. 

Pokrycie dachu z poliwęglanu o grubości 16mm z filtrem UV sprawia że jest odporny na czynniki atmosferyczne. Wybierając odpowiedni kolor poliwęglanu możesz przyciemnić powierzchnie pod zadaszeniem lub wręcz przeciwnie – rozjaśnić ją

Pergola Lamelowa

PERGOLA LAMELOWA

Pergola Lamelowa jest zadaszeniem wykonanym w całości z aluminium. Aluminiowa konstrukcja z ukrytym systemem odprowadzania wody oraz dach wykonany z lameli którymi możemy płynnie obracać sterując tym samym dopływem światła pod zadaszenie sprawia że jest to osłona wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. 

Pergole wykonujemy w wersji przyściennej jak i wolnostojącej, sterowane ręcznie lub przy pomocy pilota.

Markiza w pół-kasecie

MARKIZA TARASOWA

Markiza tarasowa to minimalistyczne zadaszenie które po rozwinięciu doskonale zabezpiecza nas przed słońcem oraz drobnym deszczem a po zwinięciu zdaje się być niewidoczna. Markizy wykonujemy z aluminium w wersji w pełnej kasecie oraz pół-kasecie, poszycie markizy to teflonowe materiały z Włoskiej kolekcji Para (ok.80 do wyboru) odporne na działanie promieni słonecznych, grzybów i pleśni. Obsługa zadaszenia możliwa jest dzięki pilotowi lub ręcznie. 

PERGOLE TARASOWE ANDRYCHÓW- ZAMAWIAJ U PROFESJONALISTÓW

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Spotkanie z naszym pracownikiem to czas gdy Twój taras zostanie dokładnie zmierzony, będziesz mógł również zobaczyć i wziąć do ręki każdy z elementów zadaszenia. Podczas spotkania wytłumaczymy Ci na czym polega różnica pomiędzy poszczególnymi zadaszeniami  oraz spersonalizujemy go tak by jak najlepiej spełniało Twoje potrzeby. Pamiętaj że w naszej firmie masz pewność kompleksowej obsługi począwszy od pomiaru aż po montaż. Tak więc pomożemy Ci we wszelkiego wyborach i dylematach.

PERGOLE TARASOWE ANDRYCHÓW - DLACZEGO WARTO?

Zamawiając osłony tarasowe w naszej firmie masz pewność że trafiłeś na doświadczoną firmę która obsłuży Cię profesjonalnie począwszy od pomiaru aż po montaż. Każdy z naszych produktów jest spersonalizowany, to Ty wybierasz jego kolor, materiał, wymiary itd. Dzięki temu „szyjemy” zadaszenia dokładnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

PERGOLE TARASOWE ANDRYCHÓW - UMÓW SIĘ NA POMIAR

UMÓW SIĘ NA POMIAR