CZEKA NA CIEBIE NAJLEPSZA JAKOŚĆ W PRZYSTĘPNEJ CENIE

PERGOLE TARASOWE NYSA

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

WIATA TARASOWA

Wiata tarasowa to zadaszenie które w pełni opiera się na aluminiowej, malowanej proszkowo konstrukcji. Wewnątrz masywnej i trwałej formy ukryliśmy system odprowadzania wody który niezauważenie przetransportuje ją na zewnątrz zadaszenia. Poszycie dachu to poliwęglan komorowy o grubości 16mm z filtrem UV. Poliwęglan występuje w trzech podstawowych odcieniach: mlecznym, dymionym oraz bezbarwnym. Boczne ściany zadaszenia możesz dowolnie zabudować od razu lub w późniejszym terminie tworząc tym samym przestrzeń dopasowaną do swoich potrzeb.

Pergola Lamelowa

PERGOLA LAMELOWA

Pergola Lamelowa to zadaszenie dzięki któremu możesz płynnie regulować dopływ światła które wpada pod osłonę. W pełni aluminiowa konstrukcja malowana proszkowo skrywa w sobie również ukryty system odprowadzenia wody.  Dach pergoli lamelowej zbudowany jest z obracanych lameli które po zamknięciu tworzą szczelną osłonę która ochroni Cię przed padającym deszczem lub śniegiem. Sciany boczne pergoli również możesz dowolnie zabudowywać od razu lub w przyszłości systemami zabudowy pergoli.

MARKIZA TARASOWA

Markiza Tarasowa to minimalistyczne zadaszenie które zwinięte wydaje się być niezauważalne, natomiast po rozwinięciu skutecznie powstrzymuje promienie słoneczne oraz drobny deszcz. Aluminiowa konstrukcja markizy tarasowej zapewnia trwałość i wytrzymałość nawet w wietrzne dni. Poszycie markizy to akrylowy materiał z Włoskiej kolekcji Para. 

PERGOLE TARASOWE NYSA - ZAMAWIAJ LOKALNIE

PERGOLE TARASOWE NYSA - UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas spotkania z naszym pracownikiem Twój taras zostanie dokładnie zmierzony. Przedstawimy Ci różne rozwiązania zarówno zadaszenia tarasu jak i zabudowy ścian bocznych. Dzięki temu będziesz miał/a pełny obraz produktu który zamawiasz i który będzie Ci służył przez długie lata użytkowania

UMÓW SIĘ NA POMIAR

PERGOLE TARASOWE NYSA - DLACZEGO WARTO?

Zamawiając osłony tarasowe w naszej firmie masz pewność że trafiłeś na doświadczoną firmę która obsłuży Cię profesjonalnie począwszy od pomiaru aż po montaż. Każdy z naszych produktów jest spersonalizowany, to Ty wybierasz jego kolor, materiał, wymiary itd. Dzięki temu „szyjemy” zadaszenia dokładnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

PERGOLE TARASOWE NYSA - UMÓW SIĘ NA POMIAR