You are currently viewing Żaluzja drewniana jako sposób na płynną regulację nasłonecznienia

Żaluzja drewniana jako sposób na płynną regulację nasłonecznienia

Żaluzje Drewniane Kraków

Żaluzja Drewniana Kraków

Żaluzje drewniane śmiało możemy nazwać osłonami okiennymi które są ponadczasowe. Niesłabnące zainteresowanie tym produktem możemy obserwować od kilkunastu lat i nic nie wskazuje na to że się to niebawem zmieni.

Na czym polega fenomen żaluzji drewnianej? I co sprawia że możemy je zobaczyć niemalże w każdym stylu wykończenia?

Trochę  
Natury 
w Twoim domu

Żaluzje Drewniane Bielsko

Żaluzja Drewniana w największej części składa się z naturalnego surowca jakim jest drewno egzotyczne. Jest to specjalny rodzaj drewna o podwyższonej odporności na wilgoć, działanie promieni słonecznych i wyginanie. Dzięki zastosowaniu komponentów wysokiej jakości możesz mieć pewność że będziesz jej używał przez długie lata.

Żaluzja drewniana doskonale wpasowuje się w wnętrza w których występują drewniane elementy takie jak podłoga, parapety, okna, meble lub sztukateria. Fenomen żaluzji drewnianej polega na tym że możemy ją dopasować do każdego wnętrza. Od stylu nowoczesnego, loftowego po industrialny i minimalistyczny.

Żaluzje Dreniane Bielsko
Płynnie 
sterujesz dopływem światła

Żaluzje Drewniane Wrocław

Końcowy efekt jaki uzyskasz po zamontowaniu żaluzji drewnianych może być przeróżny. Od wypełnienia pomieszczenia i stworzenia przytulnej i eleganckiej atmosfery kolorami ciemniejszymi naturalnego drewna po elegancką przestrzeń jasnymi kolorami. Żaluzja drewniana możemy przyciemnić lub rozjaśnić wnętrze pomieszczenia. Zależy to od koloru i sposobu montażu jaki zostanie zaproponowany i finalnie wybierzesz. Pamiętaj że dobrze jest skorzystać z porady projektanta wnętrz lub po prostu umówić się na pomiar i skorzystać z wiedzy osoby doświadczonej w tym temacie.

 
 

Urok i funkcjonalność żaluzji drewnianej polega również na tym że możesz płynnie sterować dopływem światła do mieszkania. Jest to niesamowicie praktyczna zaleta żaluzji gdyż pozwala na zastąpienie np. firanki i zasłony jedną fenomenalną osłoną okienną.

Zadzwoń 
502 112 555
Napisz do nas: 
info@moscone.pl