MARKIZY TARASOWE - Kupuj taniej w styczniu

Markizy Kraków

Jesteś na etapie zakupu markizy lub planujesz jej zakup na wiosnę? W naszej firmie znajdziesz najlepszej jakości markizy tarasowe z 7 letnim okresem gwarancji.

Skorzystaj z przedsezonowej promocji i zamów swoją wymarzoną markizę w cenie obowiązującej w roku 2020 i z dodatkowym rabatem 20%. 

Gwarantujemy profesjonalny pomiar oraz montaż! Umów się na pomiar i zyskaj najlepszej jakości markizę w wyjątkowej cenie.

Negocjacja Ceny

rolety zewnętrzne Kraków

Kończysz budowę domu lub remont mieszkania? Planujesz zakup większej ilości rolet wewnętrznych, rolet zewnętrznych, markizę lub bramę garażową? 

W naszej firmie masz możliwość negocjacji ceny! Wiemy że na końcowym etapie budowy lub remontu budżety bywają już często nadwyrężone. Teraz możesz mieć nasze produkty jeszcze taniej! Nie zwlekaj, umów się na pomiar!

Nowe Kolekcje Materiałów

Wzornik materiałów do rolet rzymskich

Z ogromną satysfakcją informujemy że nasza kolekcja materiałów do rolet rzymskich jest teraz jeszcze większa. Nowe materiały pochodzą ze słonecznej Hiszpanii i zachwycają magią często niejednoznacznych barw oraz różnorodnością struktur. Dzięki nowym kolekcjom nasza oferta to już ponad 1500 różnego rodzaju materiałów. Jesteśmy więc w stanie dopasować rolety do każdego gustu, potrzeb oraz stylu wykończenia

Close Menu