Sterowanie roletami przez WIFI

rolety sterowane WIFI

W naszej ofercie znajdziesz przystępną cenowo  opcję sterowania roletami przy pomocy nadajnika WIFI. Rolety wyposażone w nadajnik wifi możesz obsługiwać z dowolnego miejsca na świecie, wszędzie tam gdzie masz dostęp do internetu, jednocześnie możesz to robić również przy pomocy tradycyjnego przełącznika Zyskujesz również możliwość pełnej automatyzacji swoich rolet, uzależnionej od pory dnia, pogody, dnia tygodnia itd… 

Zapytaj o szczegóły naszych pracowników!

Kolekcja materiałów firmy Dickson

Markizy Skawina

Dotychczasowa kolekcja tkanin markizowych firmy Tempotest została uzupełniona przez również renomowanego, europejskiego producenta tkanin specjalistycznych – firmę Dickson.

Dzięki rozszerzeniu oferty w naszych katalogach znajdziecie Państwo aż 160 wysokiej jakości tkanin. Dopasowanie koloru i struktury materiału do Państwa oczekiwań nie stanowi więc żadnego problemu.

PROMOCJA - Automatyka wiatrowa

Markiza Tarasowa

Z przyjemnością informujemy że każda markiza obsługiwana za pomocą pilota i zakupiona w naszej firmie w miesiącu marcu zostanie gratisowo wyposażona w automatykę wiatrową!

Czujnik wstrząsowy który zostanie zamontowany w Państwa markizie będzie dbał o bezpieczeństwo domowników jak i pilnował by markiza nie uległa awarii.

Umów się na pomiar i skorzystaj z naszej promocji!

MARKIZY TARASOWE - Kupuj taniej w styczniu

Jesteś na etapie zakupu markizy lub planujesz jej zakup na wiosnę? W naszej firmie znajdziesz najlepszej jakości markizy tarasowe z 7 letnim okresem gwarancji.

Skorzystaj z przedsezonowej promocji i zamów swoją wymarzoną markizę w cenie obowiązującej w roku 2020 i z dodatkowym rabatem 20%. 

Gwarantujemy profesjonalny pomiar oraz montaż! Umów się na pomiar i zyskaj najlepszej jakości markizę w wyjątkowej cenie.

Negocjacja Ceny

rolety zewnętrzne Kraków

Kończysz budowę domu lub remont mieszkania? Planujesz zakup większej ilości rolet wewnętrznych, rolet zewnętrznych, markizę lub bramę garażową? 

W naszej firmie masz możliwość negocjacji ceny! Wiemy że na końcowym etapie budowy lub remontu budżety bywają już często nadwyrężone. Teraz możesz mieć nasze produkty jeszcze taniej! Nie zwlekaj, umów się na pomiar!

Nowe Kolekcje Materiałów

Wzornik materiałów do rolet rzymskich

Z ogromną satysfakcją informujemy że nasza kolekcja materiałów do rolet rzymskich jest teraz jeszcze większa. Nowe materiały pochodzą ze słonecznej Hiszpanii i zachwycają magią często niejednoznacznych barw oraz różnorodnością struktur. Dzięki nowym kolekcjom nasza oferta to już ponad 1500 różnego rodzaju materiałów. Jesteśmy więc w stanie dopasować rolety do każdego gustu, potrzeb oraz stylu wykończenia