ZASŁONY

Rolety Opole

szycie zasłon Kraków

 

Wydaje się że popularność tradycyjnych zasłon zaczyna gasnąć a same zasłony wypierane są przez osłony uznawane za bardziej nowoczesne i praktyczne. 

W niektórych jednak wnętrzach i stylach wykończenia zasłony nadal wyglądają fenomenalnie wprowadzając ciepły i przyjemny klimat. Zasłony można również połączyć z innymi, bardziej nowoczesnymi osłonami okiennymi. Takim wydaje się być idealnym połączeniem może być połączenie z roletą rzymską. 

Najlepszej Jakości 
Materiały

ZAKŁAD PROSTY

To najpopularniejszy styl wykończenia zasłon który idealnie nadaje się do powieszenia przy pomocy tradycyjnych żabek.

TUNEL

Tunel to kieszonka w górnej części zasłony która pozwala na swobodne przesuwanie tkaniny. Dzięki takiemu rozwiązaniu karnisz staje się niemalże niewidoczny a całość bardzo schludna i estetyczna.

PRZELOTKI

Przelotki to okucia w materiale na tyle duże by pozwalały na swobodne przełożenie karnisza. 

TAŚMA MARSZCZĄCA

Taśma marszcząca to kolejny sposób na wykończenie górnej części zasłony. Dzięki niej zasłona jest zmarszczona na całej długości w ten sam sposób. 

Materiały które znajdziecie w naszej ofercie są najwyższej jakości. Sprowadzamy je specjalnie do tego celu od naszych partnerów z Europy Zachodniej.

Dzięki  zastosowaniu najwyższej jakości materiałów masz pewność że zasłona będzie Ci służyć przez wiele lat, nie wyblaknie od słońca oraz będzie łatwa w czyszczeniu. 

Obecnie na rynku dostępnych jest bardzo wiele systemów karniszy które pomagają osiągnąć wymarzony przez Ciebie efekt.

Dzięki połączeniu wysokiej jakości zasłon oraz zakupionych przez Ciebie karniszy stworzysz w swoim domu niepowtarzalny klimat. Zasłony z naszej oferty możesz zakupić podczas pomiaru na którym przejrzysz  wszystkie próbniki materiałów są jednak sprzedawane bez karniszy i montażu.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

Więcej informacji
Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu