STREFA DREWNA

Stoły Kraków

Stoły Kraków

Lubimy żyć w zgodzie z naturą. Lubimy jej naturalne kształty, niedoskonałości oraz niepowtarzalny klimat jaki wnosi nam do domu.

W naszej firmie zamówicie Państwo najlepszej jakości stoły oraz półki. Ich kształt i forma za każdym razem są inne. Nie zmieniamy naturalnych kształtów drewna, dlatego zamówione przez Ciebie produkty będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

Nasze produkty powstają na skutek połączenia drewna oraz żywicy epoksydowej. Razem tworzą niesamowitą magię obok której nie sposób przejść obojętnie.

 

Zamawiaj rzeczy 
wyjątkowe...
Stół z żywicy

Stoły z żywicą

Stół stanowi centralne miejsce spotkań z rodziną lub znajomymi. Jest najważniejszym meblem w naszych domach dzięki któremu zaciskamy więzy rodzinne oraz praktykujemy przyjaźnie. Jest elementem ozdobnym na który warto zwrócić uwagę urządzając swój dom lub mieszkanie.

Tworzymy stoły wyjątkowe, są połączeniem żywicy epoksydowej oraz drewna o naturalnych kształtach. Nie ma dwóch takich samych stołów, każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny. 

Wybierając rodzaj stołu decydujesz się na pewien sposób jego wykonania i wykończenia. Jednak jak będzie wyglądał na końcowym etapie produkcji nie wiemy nawet my. 

Pewne jest jednak to że głębia kolorów żywicy, niepowtarzalność kolorów i kształtów oraz nowoczesność tego typu produktów jest niezwykle modnym i pożądanym obecnie na rynku rozwiązaniem.

Stół Drewniany Industrialny

Stoły Industrialne

Stół w stylu industrialnym lub jak kto woli loftowym to doskonałe połączenie prostoty, oryginalnego designu oraz tradycyjnego charakteru. 

Będzie doskonale wyglądał we wnętrzach urządzonych w tradycyjnym oraz industrialnym stylu.

Wybierając konkretny typ, kolor oraz rozmiar stołu możesz go idealnie dopasować do pomieszczenia oraz swoich potrzeb.