ROLETY DZIEŃ NOC

 

   Rolety Dzień Noc to niezwykle popularne osłony okienne które zyskały uznanie dzięki swojej wszechstronności i wygodzie użytkowania. Dzięki podwójnemu materiałowi oraz poziomym pasom (transparentnym oraz zaciemniającym) możemy płynnie sterować światłem wpadającym do pomieszczenia. Innowacyjność rolet dzień noc polega na tym że montując jedną osłonę okienną z powodzeniem zastępujemy zarówno firankę jak i zasłonę.

   Forma rolet dzień noc przykuwa uwagę oraz nadaje pomieszczeniu ultranowoczesny charakter. Są nie tylko praktycznymi osłonami okiennymi ale również elementem ozdobnym zarówno okna jak i całego pomieszczenia.

   W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno rolety dzień noc zabudowane kasetą jak i w pół-kasecie oraz bez niej. Produkty te są przystosowane do montażu na ścianie, suficie czy też oknie. Obsługa rolet odbywa się przy pomocy łańcuszka lub dla bardziej wygodnych pilota lub przełącznika.

   Rolety Dzień Noc wprowadzą do wnętrza Państwa domu nowoczesny charakter oraz wygodę użytkowania. Bogata paleta kolorystyczna pozwoli na dopasowanie materiału do Państwa gustu i potrzeb. Zapraszamy do umówienia się na pomiar na którym w domowym zaciszu dobierzecie Państwo materiał a nasz pracownik pomoże w dopasowaniu produktu do Państwa potrzeb i gustu. 

Zobacz najpopularniejsze systemy  
rolet dzień noc:
Płynna  
regulacja nasłonecznienia 
w pomieszczeniu

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

Więcej informacji
Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu