Rolety Rzymskie Wadowice, Andrychów, Krzeszowice

ROLETA WENECKA

Rolety Rzymskie Wadowice, Andrychów, Krzeszowice – przejrzyj naszą ofertę i zobacz najwyższej jakości rolety rzymskie. Zadzwoń i umów się na pomiar!


Roleta Wenecka to osłona okienna charakteryzująca się specyficznym sposobem zaszycia materiału. Podczas modelowania tkaniny została ona tak ułożona by przez cały czas, nawet po całkowitym rozłożeniu rolety były widoczne fale/załamania które tak wyróżniają rolety rzymskie z pośród innych osłon okiennych. 

   Roleta stanowi niezwykle efektowny sposób na upiększenie pomieszczenia oraz przyciągający wzrok element osłonięcia okna. Montowana na odpowiedniej wysokości powyżej wnęki okiennej nadaje całemu pomieszczeniu bardzo strojny i elegancki charakter. 

W naszej ofercie

Rolety Rzymskie Wadowice, Andrychów, Krzeszowice

Roleta Wenecka 

Do rolety dostępnych jest prawie 1500 materiałów o różnej strukturze,  transparentności, gramaturze oraz oczywiście w setkach kolorów. Sprowadzamy je specjalnie do tego celu z Włoch, Francji oraz Hiszpanii,  dzięki temu możesz mieć pewność najwyższej jakości. Co zyskujesz? Rolety możesz swobodnie prać ręcznie, w pralce lub pralni chemicznej bez obawy że się skurczą lub zniszczą. Będą przez wiele lat zachwycać i upiększać Twoje mieszkanie.

Zamawiaj bezpośrednio u

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie, w domowym zaciszu wybierzesz materiał który idealnie będzie pasował do Twojego gustu i wystroju mieszkania. Skorzystasz również z fachowej wiedzy i doświadczenia naszego pracownika.
Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu