Rolety Rzymskie Wadowice, Andrychów, Krzeszowice

ROLETA WENECKA

Rolety Rzymskie Wadowice, Andrychów, Krzeszowice – przejrzyj naszą ofertę i zobacz najwyższej jakości rolety rzymskie. Zadzwoń i umów się na pomiar!


Roleta Wenecka to osłona okienna charakteryzująca się specyficznym sposobem zaszycia materiału. Podczas modelowania tkaniny została ona tak ułożona by przez cały czas, nawet po całkowitym rozłożeniu rolety były widoczne fale/załamania które tak wyróżniają rolety rzymskie z pośród innych osłon okiennych. 

   Roleta stanowi niezwykle efektowny sposób na upiększenie pomieszczenia oraz przyciągający wzrok element osłonięcia okna. Montowana na odpowiedniej wysokości powyżej wnęki okiennej nadaje całemu pomieszczeniu bardzo strojny i elegancki charakter. 

Rolety Rzymskie Wadowice, Andrychów, Krzeszowice

Roleta Wenecka 

Do rolety dostępnych jest prawie 1500 materiałów o różnej strukturze,  transparentności, gramaturze oraz oczywiście w setkach kolorów. Sprowadzamy je specjalnie do tego celu z Włoch, Francji oraz Hiszpanii,  dzięki temu możesz mieć pewność najwyższej jakości. Co zyskujesz? Rolety możesz swobodnie prać ręcznie, w pralce lub pralni chemicznej bez obawy że się skurczą lub zniszczą. Będą przez wiele lat zachwycać i upiększać Twoje mieszkanie.

Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu