Rolety Rzymskie Katowice, Rybnik, Żory

Roleta Rzymska - Model SemiCircle

Rolety Rzymskie Katowice, Rybnik, Żory – tutaj znajdziesz doskonałe rozwiązania które sprawią że Twoje okna będę wyjątkowe. Zadzwoń i umów się na pomiar!

   Roleta Rzymska w systemie SemiCircle nie różni się znacząco od innych modeli rolet rzymskich. Jest jedynie jedną z wielu możliwości upięcia i zakończenia materiału.

     Roleta rzymska w modelu semicircle jest roletą która nie została wyposażona w poziome fiszbiny usztywniające. Dzięki temu materiał swobodnie opada, tworząc przy tym różnego rodzaju marszczenia i załamania. Podnosząc materiał ku górze składa się on w półkole która wyróżnia ten system z pośród innych.

   Roleta doskonale wkomponowuje się w każdy rodzaj wnętrza. Wnosi ciepły i przyjemny klimat z delikatną nutą uporządkowanego nieładu.

Rolety Rzymskie Katowice, Rybnik, Żory

Roleta Rzymska SemiCircle Ten model rolety rzymskiej to nieszablonowe rozwiązanie dla osób ceniących sobie oryginalny charakter wystroju wnętrz. Doskonale wpasowuje się w każdego rodzaju wnętrze, jednak idealnie pasuje i wkomponowuje się w pomieszczenia urządzone w stylu rustykalnym.

   Do rolety dostępnych jest prawie 1500 materiałów o różnej strukturze,  transparentności, gramaturze oraz oczywiście w setkach kolorów. Sprowadzamy je specjalnie do tego celu z Włoch, Francji oraz Hiszpanii,  dzięki temu możesz mieć pewność najwyższej jakości. Co zyskujesz? Rolety możesz swobodnie prać ręcznie, w pralce lub pralni chemicznej bez obawy że się skurczą lub zniszczą. Będą przez wiele lat zachwycać i upiększać Twoje mieszkanie.

Zadzwoń 
502 112 555