Rolety Rzymskie Oświęcim, Żywiec, Chrzanów

Roleta Rzymska - Model Prosty

Rolety Rzymskie Oświęcim, Żywiec, Chrzanów to doskonałe rozwiązanie do osłonięcia Twoich okien. Zadzwoń i umów się na pomiar.

Roleta rzymska w systemie prostym nie różni się wiele od klasycznej rolety rzymskiej.  Wyróżnia ją brak fiszbin,  czyli poziomego usztywnienia materiału. Dzięki temu widzimy gładką powierzchnię tkaniny która nie jest poprzedzielana kieszonkami w których chowane są fiszbiny. Podczas podnoszenia rolety do góry materiał składa się w charakterystyczne, piękne fale. W przypadku tego modelu rolety możliwe są delikatne załamania tkaniny które są jednak w tym przypadku pożądane i nadają jej niezwykły charakter.

   Materiał rolety mocowany jest do mechanizmu przy pomocy rzepu. Dzięki temu odpięcie go do prania nie stwarza żadnego problemu i zajmuje kilka minut. 

Rolety Rzymskie Oświęcim, Żywiec, Chrzanów

Roleta Rzymska bez fiszbin

 

   Do rolety dostępnych jest prawie 1500 materiałów o różnej strukturze,  transparentności, gramaturze oraz oczywiście w setkach kolorów. Sprowadzamy je specjalnie do tego celu z Włoch, Francji oraz Hiszpanii,  dzięki temu możesz mieć pewność najwyższej jakości. Co zyskujesz? Rolety możesz swobodnie prać ręcznie, w pralce lub pralni chemicznej bez obawy że się skurczą lub zniszczą. Będą przez wiele lat zachwycać i upiększać Twoje mieszkanie.

Katalog Rolet Rzymskich
Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu