Rolety Rzymskie Bielsko, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój

Roleta Rzymska - Model Klasyczny

Rolety Rzymskie Bielsko, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój to najlepsza jakość w najniższej cenie. Zobacz naszą ofertę i umów się na bezpłatny pomiar!

   Roleta Rzymska w modelu klasycznym to zdecydowanie najbardziej popularna odsłona rolety rzymskiej.   To właśnie ją najczęściej możemy zobaczyć w mijanych oknach czy też odwiedzając znajomych. Wielką grupę zwolenników zyskała dzięki prostej budowie oraz elegancji. Roleta doskonale sprawdza się w salonie, kuchni, biurze i wszędzie tam gdzie chcemy by było elegancko i schludnie.

   Roleta charakteryzuje się poziomymi przeszyciami (fiszbinami) co ok 20 cm, to właśnie dzięki nim roleta składa się w piękne, równe fale które tak charakteryzują ten rodzaj przesłon okiennych. Standardowo fiszbiny są zaszyte w taki sposób by kieszonka do której wkładamy usztywnienie była po zewnętrznej stronie materiału (bliżej ściany/okna). Na życzenie klienta oczywiście mogą one być umiejscowione od strony wewnętrznej materiału, będą wówczas bardziej widoczne.

Rolety Rzymskie Bielsko, Cieszyn, Jastrzębie Zdrój

Roleta Rzymska w modelu klasycznym   Roleta rzymska w modelu klasycznym po całkowitym złożeniu zajmuje w zależności od wysokości osłony od 20 do 23 cm. Dlatego najczęstszym sposobem montażu jest zawieszenie jej na ścianie tak by po złożeniu jej dolna krawędź licowała się z górną krawędzią wnęki okiennej lub bezpośrednio pod sufitem/na suficie. Montaż bezinwazyjny na skrzydle okiennym również jest możliwy jednak wówczas roleta traci swój majestatyczny i strojny charakter. 

   Tkanina rolety jest doczepiana do mechanizmu za pomocą rzepu, tak więc odpięcie materiału do prania jest bardzo proste. W zależności od tego jaki materiał wybrałeś do swojej rolety możesz go wyprać w pralce na delikatnym praniu, ręcznie lub w pralni chemicznej. 

   W naszej ofercie znajdziesz aż 1500 materiałów o różnej strukturze, gramaturze, transparentności oraz oczywiście w setkach kolorów. Zapewniamy pomiar na którym obejrzysz je w domowym zaciszu a nasz pracownik pomoże Ci w wyborze najodpowiedniejszego, tak by efekt był wyjątkowy i przechodził Twoje oczekiwania.