Niezawodne i mocne Bramy Rolowane Kraków - Bielsko

BRAMY ROLOWANE

Brama Rolowana

Bramy Rolowane to doskonały sposób na ładne, solidne i ekonomiczne zasłonięcie otworu garażowego. Dzięki doskonałym parametrom skutecznie izoluje, tłumi hałas i jest nie lada przeszkodą dla włamywaczy….

Oferowane przez naszą firmę bramy rolowane wykonywane są z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo na jeden z kolorów przedstawionych w ofercie.

Bramy Rolowane z

Dzięki nowoczesnym i bezawaryjnym systemom sterowania naszych bram możesz w prosty i bezpieczny sposób otwierać i zamykać bramę przy pomocy pilota, przełącznika kluczykowego, przełącznika klawiszowego oraz ręcznie.

PILOT

Sterowanie pilotem to zdecydowanie najbardziej popularna forma obsługi bram rolowanych. W prosty sposób, na nowoczesnym pilocie zamykasz oraz otwierasz bramę.

PRZEŁĄCZNIK KLUCZYKOWY

Przełącznik kluczykowy doskonale sprawdza się w miejscach użyteczności publicznej, tam gdzie z bramy lub osłony będzie korzystało więcej osób oraz w miejscach gdzie pełni ona zabezpieczenia miejsc o szczególnym znaczeniu. Brama otwiera się i zamyka po włożeniu w odpowiedni przełącznik i przekręceniu go w jedną bądź drugą stronę.

PRZEŁĄCZNIK KLAWISZOWY

Przełącznik klawiszowy dokładnie tak jak w przypadku rolet zewnętrznych służy do szybkiego i sprawnego otwierania bądź zamykania bramy. Sterowanie odbywa się przy pomocy dwóch przycisków: jeden z nich otwiera bramę a drugi otwiera.

NAPĘD RĘCZNY

Napęd ręczny, kiedyś stosowany w wszelkiego rodzaju osłonach, teraz w dobie stosunkowo tanich systemów automatycznych nie jest stosowany z powodu dużej awaryjności i problemów związanych z ręczną obsługą.

Bramę rolowaną możemy zamontować na trzy podstawowe sposoby: wewnątrz garażu, na zewnątrz lub w środku wnęki. Pamiętaj  że podczas pomiaru nasz pracownik objaśni Ci dokładnie każdy z nich i doradzi jaki jest najodpowiedniejszy w Twoim przypadku.

MONTAŻ WEWNĄTRZ GARAŻU

Montaż wewnątrz garażu jest zdecydowanie najładniejszą (według nas) opcją montażu. W tym przypadku na zewnątrz widzimy jedynie pancerz bramy a prowadnice i skrzynka osłony schowane są wewnątrz garażu. By istniała możliwość montażu w ten sposób wewnątrz garażu pomiędzy sufitem a górną krawędzią wnęki okiennej musimy mieć odpowiednią wysokość, odpowiadającą wysokości skrzynki (25, 30, 35 cm) oraz po bokach wnęki okiennej szerokość odpowiadającą szerokości prowadnic ( od 8 do 15 cm).

MONTAŻ NA ZEWNĄTRZ GARAŻU

W przypadku gdy wewnątrz garażu brakuje miejsca, bramę lub osłonę montujemy na zewnątrz garażu. Przykręcana tak jak w pozostałych przypadkach do muru, zwija się do skrzynki. W tym przypadku zarówno górna skrzynka jak i prowadnice są widoczne na zewnątrz garażu.

MONTAŻ WEWNĄTRZ WNĘKI

Ten sposób montażu jest najmniej popularny i bardzo rzadko stosowany. By móc zamontować bramę w ten sposób musimy mieć odpowiednio większą wnękę, która zostanie zmniejszona górą o wysokość skrzynki do której nawijany jest pancerz oraz po bokach o szerokość prowadnic. Ten typ montażu stosuje się zazwyczaj w momencie gdy dwa poprzednie sposoby nie mogły zostać użyte.

OSŁONY ROLOWANE PA52

Osłony rolowane o pancerzu 52mm służą do zamykania małych garaży i innych przestrzeni których szerokość nie przekracza 370 cm. Wysokość skrzynki do której chowa się pancerz osłony w tym systemie wynosi 25 cm.

 

 

 

 

 

 

 

Wysokość profilu:                         52 mm

Ilość listew na metr wysokości:     19 szt

Maksymalna szerokość:                3700 mm

Maksymalna powierzchnia:            8 m2

Ciężar 1 m2:                                 3,0 kg

 

OSŁONY ROLOWANE PA55

W systemie osłon rolowanych PA55 maksymalna szerokość zasłanianego otworu nie może przekroczyć 400 cm. Wysokość skrzynki do której chowa się pancerz osłony jest uzależniony od jej wysokości i wynosi 25 lub 30 cm.

Wysokość profilu:                         55 mm

Ilość listew na metr wysokości:     18 szt

Maksymalna szerokość:                3000 mm

Maksymalna powierzchnia:            12 m2

Ciężar 1 m2:                                 3,4 kg

 

BRAMY ROLOWANE PA77

Pancerz rolety PA77 to zdecydowanie najsolidniejsza forma osłony rolowanej. Jej gruby i mocny pancerz doskonale izoluje zasłaniane powierzchnie i jest nie lada problemem dla włamywaczy. Wysokość skrzynki do której chowany jest pancerz jest w tym systemie uzależniony od wysokości bramy i wynosi 25, 30 lub 35 centymetrów.

Wysokość profilu:                         77 mm

Ilość listew na metr wysokości:     13 szt

Maksymalna szerokość:                4500 mm

Maksymalna powierzchnia:            15 m2

Ciężar 1 m2:                                 4,8 kg

 

Nasze bramy nie tylko wykonywane są na dokładny wymiar ale również występują w wielu kolorach. Dzięki temu możemy je dokładnie dopasować do Twoich potrzeb i gustu. W zależności od profilu osłony garażowej lub bramy rolowanej przedstawiamy poniżej dostępne kolory.

PANCERZ 52 MM                     

 

– srebrny – biały – szary – jasny szary – ciemny brąz – jasny brąz – kość słoniowa – antracyt – stalowa oliwka – orzech – złoty dąb

PANCERZ 55 MM

– srebrny – biały – szary – ciemny brąz – jasny brąz – antracyt – orzech – złoty dąb

PANCERZ 77 MM

– srebrny – biały – szary – ciemny brąz – jasny brąz – antracyt – orzech – złoty dąb
              

 

 

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

UMÓW SIĘ NA POMIAR

Podczas pomiaru spokojnie przejrzysz wszystkie próbniki materiałów w domowym zaciszu. Nasz pracownik dokładnie dopasuje osłonę do Twojego gustu i potrzeb.

Więcej informacji

Zamawiaj najlepszą

Zadzwoń 
502 112 555
Close Menu